čeština
  • čeština
  • english

O společnosti

Styroprofile, a.s. Bruntál

Styroprofile, a.s. je významný výrobce stavebních profilů pro zateplovací systémy ETICS, sádrokartonové konstrukce a strojové omítání. Spolu se společností Styrotrade, a.s., která je největším výrobcem pěnového polystyrenu v České republice, jsou kompletním dodavatelem příslušenství pro zateplovací systémy.

Výrobní závod se nachází v Bruntále na Moravě, kde v roce 2007 prostřednictvím odkupu několika společností se zaměřením na výrobu a prodej technologií a stavebních profilů vznikl jeden z nejkomplexnějších výrobců stavebních profilů v Evropě.

Styroprofile, a.s. se zabývá výrobou příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, výrobou sádrokartonových konstrukcí, dělením ocelového a hliníkového plechu, extruzí plastu, strojním obráběním, projekční činností i výrobou jednoúčelových strojů.

Cíleným investováním do modernizace výrobních technologií a schopností pružně reagovat na jakékoliv změny a potřeby trhu se společnost stala lídrem mezi producenty systémových prvků a fasádních doplňků.

Tuzemský i zahraniční trh obohacuje Styroprofile, a.s. o širokou škálu kvalitních výrobků i služeb, stejně tak o odborné poradenství v přímém styku se zákazníkem.

Úspěch společnosti lze přičíst moderním výrobním technologiím, kvalifikovaným zaměstnancům a pečlivou kontrolou kvality výroby, dále efektivnímu zavádění nových výrobků, udržení konkurenceschopných cen a pestrého sortimentu výrobků s nadstandartním servisem zákazníkům.

 


 
 
 
 
 
Styrogroup, partnerství více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.