english
  • čeština
  • english

Miniprázdniny Pink Bubble

obrazek 3.JPG

22.07.2015

Nadační fond Pink Bubble uspořádal pro své “Bublinky” – slečny a mladé muže, kteří  se ještě nedávno potýkali s léčbou onkologického onemocnění – čtyřdenní ozdravný a zážitkový program v Praze.

Bývalí pacienti navštívili Aquapalace v Čestlicích, společně se zaměstnanci firmy L´Oréal strávili jeden celý den přípravou divadelního představení František Nebojsa - včetně malované opony, a v pátek je čekaly adrenalinové zážitky: dopoledne na Motokárách v Radotíně, odpoledne poletování volným pádem v Letňanech. Sobota byla odpočinková a kulturní, “Bublinky” své miniprázdniny zakončily na Pražském hradě návštěvou překrásně zpracovaného Shakespearova Romea a Julie.

PODĚKOVÁNÍ:
Srdečně děkujeme společnosti Styrotrade (Styrogroup) za zprostředkování nádherných a nezapomenutelných zážitků ve stavu beztíže v Hurricane Factory.

Děkujeme všem našim milým partnerům, kteří přispěli k tomu, aby si mladí lidé, jimž dětství a dospívání zkomplikovala rakovina, užili nezapomenutelné a bezstarostné chvíle ve společnosti lidí s podobnými zkušenostmi. Někdy prostě stačí ke štěstí i to, když nám někdo včas podá ruku, a když máme s kým svá trápení i radosti sdílet.


 
 
 
 
Partnerství více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.