čeština
  • čeština
  • english

Careers

Administrativní pracovník do výroby

Náplň práce:
• zakládání podkladů z výroby do PC (Excel, SAP)
kontrola materiálu při vykládce
komunikace s výrobou
počítání inventur

Nabízíme:
zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned
jedno směnný provoz
platové ohodnocení 105,- kč/hod + stravenky a odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
místo vhodné i pro absolventy

Požadujeme:
• minimálně SŠ s maturitou
uživatelská znalost balíčku MS Office
zodpovědnost a pečlivost při zakládání podkladů z výroby
komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, expedice

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač.
Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Skladník - obsluha VZV

• sváží hotové výrobky z výroby na sklad
vychystává zakázky k expedici, balení a nakládání do vozidel
vykládá přivezené zboží z vozidel, uklízí sklady

Nabízíme:
 dvou směnný provoz (6.00-14.30, 9.00-17.30 hod)
 pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou
 platové ohodnocení 105,- Kč/hod, + stravenky a odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok

Požadujeme:
• minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem,
praxi ve skladu a s obsluhou VZV je výhodou,
zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání objednávek na kamióny,
komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, expedice,

Dělník - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

• obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
kontrola kvality výrobků a jejich tolerancí
mazání, údržba a oprava běžných závad na výrobní lince
balení a expedice vyprodukovaných profilů
vypisování zpětných hlášení, výdejek, a dalších dokumentů

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou
nástup možný ihned
plný pracovní úvazek, 12 hodinové směny (krátký dlouhý týden)
mzda od 105,- Kč/hod, další navyšování dle schopností zaměstnance
stravenky, odměny za nezameškané hodiny, vyšší příplatky za noční a práci v sobotu a neděli

Požadujeme:
• střední odborné vzdělání s výučním listem
• samostatnost, manuální zručnost, a spolehlivost
• výhodou je zkušenost s prací na extrudérech

Bližší informace ohledně volných pracovních míst poskytne Radek Kvač, tel: 725 220 004
Životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz

About us
Styrogroup, partnership more