čeština
  • čeština
  • english

Kariéra

Skladový referent – kontrola nakládek

Náplň práce:
• kontroluje vychystané zakázky k expedici
dohlíží na nakládku kamionů, vypisuje papíry, vede fotodokumentaci
kontroluje vykládání přivezeného zboží a materiálu
počítá měsíční inventury
kontroluje a přebírá vyrobené výrobky z výroby na sklad
dohlíží na chod a úklid ve skladech

Nabízíme:
zaměstnání na plný pracovní úvazek
dvou směnný provoz (6.00-14.30, 8.00-16.30 hod)
pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou
nástup ihned
platové ohodnocení 110,- Kč/hod, + stravenky a odměny za nezameškané hodiny

Požadujeme:
• minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem
praxi ve skladu a s řízením a obsluhou VZV je výhodou
zodpovědnost a pečlivost při kontrole vychystaných a nakládaných objednávek
komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, odbyt, expedice

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Firma Styroprofile, a.s. je český výrobce stavebních materiálů patřící mezi evropské lídry v oblasti výroby příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, výroby sádrokartonových konstrukcí, dělení ocelového a hliníkového plechu, extruze plastu, strojního obrábění, projekční činnosti i výroby jednoúčelových strojů.

Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici:

Obchodní zástupce – pro zahraničí

aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
komunikace se zákazníky a analýza jejich potřeb
spolupráce s dalšími odděleními (výroba, expedice, marketing)

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání (obor stavebnictví je výhodou)
znalost AJ, nebo NJ na pokročilé úrovni, znalost obou jazyků, nebo dalšího světového jazyka je výhodou
uživatelská znalost balíčku MS Office, (znalost programu SAP výhodou)
ŘP sk. B – aktivní řidič
praxe v oblasti stavebnictví, stavebních materiálů, nebo obchodní činnosti
samostatnou a kreativní osobnost
příjemné vystupování, organizační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení + provize z prodeje
 zaměstnání na hlavní pracovní poměr
pružnou pracovní dobu, část práce formou HomeOffice

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne Tomáš Bláha, tel: 608 672 859, e-mail: to-mas.blaha@styroprofile.cz

Dělník - operátor linky na výrobu kovových profilů

• obsluha strojů na výrobu kovových stavebních profilů
kontrola kvality výrobků a jejich tolerancí
mazání, seřizování a údržba výrobní linky
balení a expedice vyprodukovaných profilů
vypisování zpětných hlášení

Nabízíme:
 2 směnný provoz, (6.00-14.00 hod., 14.00-22.00 hod.)
 odpovídající platové ohodnocení od 105,- Kč/hod, další navyšování dle schopností a dovedností zaměstnance
 stravenky, odměny za nezameškané hodiny

Požadujeme:
• vyučení ve strojírenském oboru je výhodou
jeřábnický průkaz, vazačské zkoušky, nebo zkušenost s VZV jsou výhodou
samostatnost a manuální zručnost
s ohledem na manipulaci s kovovými profily je místo vhodnější spíše pro muže, ale přijmeme i ženy

Bližší informace ohledně volných pracovních míst poskytne Radek Kvač, tel: 725 220 004
Životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz

Styrogroup, partnerství více