english
  • čeština
  • english

Talent v řadách Styrotrade, a.s.

FB IMG 1436289504308

29.07.2015

Je nám velikým potěšením oznámit, že společnost Styrotrade, a.s. má ve svých řadách schopného talentovaného zaměstnance pana Vlastu Nezdařila – závodního jezdce driftingu. Společnost Styrotrade, a.s. pečuje a zajímá se o všechny své zaměstnance. Proto ani nám neušel výjimečný talent pana Nezdařila a rozhodli jsme se ho finančně podpořit.

Drift (nebo také drifting) je specifické odvětví automobilového sportu, jedná se řízený přetáčivý smyk. Původně se jezdil v japonských horách, později si získal mnoho fanoušků a začaly se konat nelegální závody. V dnešní době je drift velmi populární a legální a jezdí se mnoho světových závodů.

Začátkem července jel Vlasta Nezdařil 2 závody pod značkou Styrotrade, a.s.

První závod byl tzv. volný retro drift závod CDS (Czech drift series, český šampionát). V tomto závodě se pan Nezdařil umístil na 3. místě. Účastnilo se jej něco okolo 20 jezdců. 16 nejlepších jezdců kvalifikace se následně účastnilo tandemových jízd tzv. Battlu.

Druhý den se jel závod v gymkhane, což je dovednostní závod (rozhodují zde spíše řidičské schopnosti, než výkon vozidla). Tento závod se jede na čas (na rozdíl od klasickém driftu) a jízdu hodnotí porota podobně jako v krasobruslení. Tohoto závodu se účastnilo cca 15 jezdců a pan Nezdařil skončil na 1. místě. Gratulujeme!


 
 
 
 
Partnerství více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.