english
  • čeština
  • english

Styrotrade, a.s. pomohla Studiu Motýlek

bazen1

24.05.2021

Děti budou plavat dál!

Koronavirová krize málem zastavila provoz Studia Motýlek, kde se učí plavat děti od kojeneckého věku až po školáky. Díky dárcům ale bazény nevyschnou a výuka plavání může pokračovat. Mezi hrdé dárce patří také společnost Styrotrade, a.s., která přispěla na pokrytí finančních výpadků částkou 100.000 korun.

„Po více než roce došlo i na nás. Tým Studia Motýlek nyní bojuje o přežití. Plavání nemůžeme dětem vydávat z okénka. Naše udržovací náklady jsou již neúnosné,“ bála se další budoucnosti Michaela Šeborová ze Studia Motýlek. Obrátila se proto na rodiče malých plavců i neplavců o finanční dary, které by pomohly překlenout složité období, a zaplatit nutné udržovací náklady, aby se mohly děti i jejich rodiče do bazénů opět brzy vrátit.

Měsíční udržovací náklady na provoz Motýlku činí 241.000 korun. Majitelka je musela pokrýt nutnou půjčkou 500.000 korun. Na její splacení věnovala společnost Styrotrade, a.s. na transparentní účet dar 100.000 tisíc korun.

„Podpořil jsem Studio Motýlek velice rád a bez váhání. Díky Michaele Šeborové mají k vodě kladný vztah také moje děti,“ řekl k poskytnutému daru od společnosti Styrotrade, a. s. předseda představenstva David Urban.

Díky dárcům se podařilo vybrat na splacení půjčky za jeden týden 300.000 korun. Stačily na zaplacení tří měsíčních nájmů i dalších faktur na nižší částky. Studio Motýlek tak může fungovat i díky daru od Styrotrade, a.s. dál v neomezeném režimu.

Tímto finančním darem společnost Styrotrade, a.s. své dobročinné aktivity rozhodně nekončí. I v budoucnu chce podporovat projekty namířené především dětem.

www.studio-motylek.cz

V Čakovičkách, 23. 5. 2021


 
 
 
 
Partnerství více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.